GOLVLAMPA SAMT BORDSLAMPA, röd plast/metall, 1970-tal.

941590. GOLVLAMPA SAMT BORDSLAMPA, röd plast/metall, 1970-tal.

Golvlampa. Höjd 110 cm.
Bordslampa. Höjd 55 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Golvlampa. Höjd 110 cm.
Bordslampa. Höjd 55 cm.

Ytslitage.

Antal besök: 211