SIDEBOARD, Brasilien, 1900-talets andra hälft.

94159. SIDEBOARD, Brasilien, 1900-talets andra hälft.

Jakaranda. Fyra lådor. Två skåp med hyllor. Längd 200, bredd 46, höjd 80 cm.

Slitage, fläckar, några lister lösa.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 916