SKRIVBORD, funkis, 1930/40-tal.

94125. SKRIVBORD, funkis, 1930/40-tal.

Alm. Framsidan med skåp och låda. Baksidan med hylla och skåp. Längd 120, bredd 61, höjd 75 cm.

Bruksslitage, lackskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, lackskador.

Antal besök: 8 197