MATSERVIS, 48 delar, Aluminia, Danmark.

941253. MATSERVIS, 48 delar, Aluminia, Danmark.

4 st uppläggningsfat
en såsskål
en skål
10 st assietter, mm.
11 st tallrikar
21 st mattallrikar.

Nagg förekommer, slitage och krackelerade.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 st uppläggningsfat
en såsskål
en skål
10 st assietter, mm.
11 st tallrikar
21 st mattallrikar.

Antal besök: 385