KAFFESERVISDELAR, porslin, KPM.

941246. KAFFESERVISDELAR, porslin, KPM.

5 st kaffekoppar
1 st mockakoppar,
en ljusstake
en vas
en gräddkanna
2 st sockerskålar med lock
4 st fat
17 st kaffefat
2 st mockafat
23 st assietter
en kanna (saknar lock).

Ytslitage och förgyllning med färgbortfall
Kanna saknar lock.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 st kaffekoppar
1 st mockakoppar,
en ljusstake
en vas
en gräddkanna
2 st sockerskålar med lock
4 st fat
17 st kaffefat
2 st mockafat
23 st assietter
en kanna (saknar lock).

Kanna saknar lock.

Antal besök: 275