MATSALSSKÅP, nyrenässans, 1800-talets slut.

94113. MATSALSSKÅP, nyrenässans, 1800-talets slut.

Ek. Längd 170, djup 71, höjd 230 cm.

Bruksslitage, smärre skador, lås saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 597