JACK SPURLING. EFTER. Chip Lightning, olja på duk, signerad Carl Strömbäck, dat 1945.

940996. JACK SPURLING. EFTER. Chip Lightning, olja på duk, signerad Carl Strömbäck, dat 1945.

Ca 75 x 70 cm.

Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 75 x 70 cm.

Märken.

Antal besök: 977