FÄLLBORD, ett par. 1800-talets första hälft.

94092. FÄLLBORD, ett par. 1800-talets första hälft.

Svärtad fot. Skivor med björkrotfaner. Höjd 95 cm. Kvadratisk skiva med lådor. 45 x 45 cm.

Renoverade och kompletterade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Renoverade och kompletterade.

Antal besök: 1 059