ÅKE WICKSTRÖM. Tavlor, 4 st, olja på pannå, signerade.

940826. ÅKE WICKSTRÖM. Tavlor, 4 st, olja på pannå, signerade.

"Morgon i det gröna", ca21x15 cm
"Bygata", ca 15x21 cm
"Kall vinterdag", ca 21x15,5 cm
"Marsdag", ca 15x21 cm.

Åldersslitage.

Åke Wickström (1927–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

"Bygata", ca 15x21 cm
"Marsdag", ca 15x21 cm.

Åldersslitage.

Åke Wickström (1927–2019)

Antal besök: 404