KARL ERIK HAGBERG. akvarell, signerad.

94080. KARL ERIK HAGBERG. akvarell, signerad.

Komposition med älgar. 39 x 28 cm (motivets storlek).

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 588