ÅKE WICKSTRÖM. Tavlor, 4 st, olja på pannå, signerade.

940795. ÅKE WICKSTRÖM. Tavlor, 4 st, olja på pannå, signerade.

"Solljus", ca 10,5x15,5 cm
"Hund i landskap", ca 14x11cm
"Sommarstund", ca 9x13cm
"Vårljus", ca 10,5x8,5cm.

Åldersslitage.

Åke Wickström (1927–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

"Solljus", ca 10,5x15,5 cm
"Hund i landskap", ca 14x11cm
"Sommarstund", ca 9x13cm
"Vårljus", ca 10,5x8,5cm.

Åldersslitage.

Åke Wickström (1927–2019)

Antal besök: 244