ÅKE WICKSTRÖM. Tavlor, 4 st, olja på pannå, signerade.

940789. ÅKE WICKSTRÖM. Tavlor, 4 st, olja på pannå, signerade.

"Sommarkväll", ca 14x13,5cm
"Kvinna i kvällsljus", ca 16,5x12,5cm
"Sommar, Norje", ca19x23,5 cm
"Promenad", ca 21,5x15,5 cm.

Åldersslitage.

Åke Wickström (1927–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

"Sommarkväll", ca 14x13,5cm
"Sommar, Norje", ca19x23,5 cm
"Promenad", ca 21,5x15,5 cm.

Åldersslitage.

Åke Wickström (1927–2019)

Antal besök: 255