ÅKE WICKSTRÖM. "Vårdag vid havet, Norje", olja på duk, signerad och daterad 1992.

940466. ÅKE WICKSTRÖM. "Vårdag vid havet, Norje", olja på duk, signerad och daterad 1992.

ca 53,5x45 cm.

Åldersslitage.

Åke Wickström (1927–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 53,5x45 cm.

Åldersslitage.

Åke Wickström (1927–2019)

Antal besök: 323