MEDICINSKEDAR, silver, Sverige, 1900-tal. Vikt ca 55 gram.

93979. MEDICINSKEDAR, silver, Sverige, 1900-tal. Vikt ca 55 gram.

Längd 10 - 11 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 10 - 11 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 064