OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk.

939660. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk.

Bränningar. Otydligt signerad. 22x31 cm.

Slitage samt gulnad av fernissa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 213