BYRÅ samt NATTBORD, 1950-tal.

BYRÅ samt NATTBORD, 1950-tal.
93959. BYRÅ samt NATTBORD, 1950-tal.

Teak.
Byrå med tre lådor. Längd 61, bredd 35, höjd 64 cm.
Nattbord. Låda och hyllplan. Längd 47, höjd 53 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Teak.

Bruksslitage.

Antal besök: 751