JULSAKER, bl.a. ljusstakar, 1900-tal.

93927. JULSAKER, bl.a. ljusstakar, 1900-tal.

Höjd ca 5 - 43 cm.

Bruksslitage, ljusstakar med brännmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 5 - 43 cm.

Antal besök: 782