LOK, Fleischmann, 1345, E44 1952, 1900-talets mitt.

939040. LOK, Fleischmann, 1345, E44 1952, 1900-talets mitt.

Längd 17 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 17 cm.

Antal besök: 2 868