PARTI SILVER, 15 delar,1900-tal. Vikt 186 gram.

93892. PARTI SILVER, 15 delar,1900-tal. Vikt 186 gram.

12 kaffeskedar, längd 11,5 cm.
Kaktång,
2 serveringsskedar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kaktång,
2 serveringsskedar.

Bruksslitage.

Antal besök: 677