VÄVNAD, signerad GP, 1900-tal.

938892. VÄVNAD, signerad GP, 1900-tal.

Ull på linvarp. Ca 90 x 120 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 377