INDUSTRILAMPA, Roshamns Mekaniska verkstad, Gårdveda, 1900-tal.

93870. INDUSTRILAMPA, Roshamns Mekaniska verkstad, Gårdveda, 1900-tal.

Metall, för väg.
Längd exklusive fäste, ca 50 cm.

Slitage, anlupen, bucklor, hål i skärm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Metall, för väg.

Antal besök: 2 335