ÖPPEN SPIS, elektrisk, förgyllda dekorelement.

93855. ÖPPEN SPIS, elektrisk, förgyllda dekorelement.

höjd 105, bredd 124, djup 37 cm.

slitage och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

slitage och färgbortfall.

Antal besök: 1 269