Tillbringare, såsskål, 4 djupa uppläggningsfat, 4 uppläggningsfat, 12 små assietter, 12 assietter, 12 djupa tallrikar, 12 mattallrikar.
Bruksslitage. Enstaka delar med nagg/skador.