MATSERVIS, 58 delar, porslin, Rörstrand, 1940/50-tal.

938555. MATSERVIS, 58 delar, porslin, Rörstrand, 1940/50-tal.

Tillbringare, såsskål, 4 djupa uppläggningsfat, 4 uppläggningsfat, 12 små assietter, 12 assietter, 12 djupa tallrikar, 12 mattallrikar.

Bruksslitage. Enstaka delar med nagg/skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 7 041