BORD med låda och lyrfot, mahogny, empirestil.

93837. BORD med låda och lyrfot, mahogny, empirestil.

höjd 75,5, bredd 62, djup 44 cm.

små fanerskador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

små fanerskador.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 555