BORDSLAMPA, EOS Nässjö, 1940-tal.

938301. BORDSLAMPA, EOS Nässjö, 1940-tal.

Modell 5177 med ställbar ljusarm. Höjd 45 cm, märkt på undersidan av foten.

Ytrepor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytrepor och märken.

Antal besök: 1 399