BILBANA "Speed-Trax", 1960-tal.

938225. BILBANA "Speed-Trax", 1960-tal.

Kartongens mått ca 36 x 56 x 4,5 cm.

Bilar samt bana och reglage med smärre slitage. Kartong med skador. Ej funktionstestad eller fullständigt genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 659