ERIK OLSON. "Du är Petrus", färglitografi, signerad och daterad -62 samt numrerad 184/260.

93805. ERIK OLSON. "Du är Petrus", färglitografi, signerad och daterad -62 samt numrerad 184/260.

Bildyta 54 x 42 cm.

Gulnad, fuktskador i nederkant. Ej examinerad ur ram.

Erik Olson (1901–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 54 x 42 cm.

Erik Olson (1901–1986)

Antal besök: 1 038