YTTERBELYSNING, glas och koppar, 1900-tal.

938024. YTTERBELYSNING, glas och koppar, 1900-tal.

Längd från väggfäste 35 cm, glaskupa diameter 25 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 278