BYRÅ, nyrenässans, sent 1800-tal.

93788. BYRÅ, nyrenässans, sent 1800-tal.

Furu. Fem lådor. Längd 86, bredd 45, höjd 116 cm.

Slitage, ena pilastern med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 690