NILS KREUGER. Olja på duk,signerad och daterad 1879.

937843. NILS KREUGER. Olja på duk,signerad och daterad 1879.

höjd 53 cm, bredd 44 cm.

äldre lagning av litet hål på duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 53 cm, bredd 44 cm.

Antal besök: 1 144