BOKHYLLA, 1900-talets första hälft.

93772. BOKHYLLA, 1900-talets första hälft.

Dekor av uggla, längd 150, bredd 32, höjd 92 cm.

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 681