ALF OLSSON. Färglitografi.

ALF OLSSON. Färglitografi.
937682. ALF OLSSON. Färglitografi.

Tärnor. Signerad samt numrerad 483/495 ex. Daterad -88.
32x37 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

32x37 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 255