KARMSTOLAR 4 st, "Tokyo" Design Carl Axel Acking för "Triva"-serien, Nordiska Kompaniet.

93749. KARMSTOLAR 4 st, "Tokyo" Design Carl Axel Acking för "Triva"-serien, Nordiska Kompaniet.

Brickmärkta Triva NK:s Verkstäder Nyköping Made in Sweden.

Slitage, smärre sprickor i rygg. Sittsar med skador, behov av renovering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 125