PARTI, 6 delar, 1900-tal.

93728. PARTI, 6 delar, 1900-tal.

Korgbord. Höjd 73.
Korgskrin på ben. Höjd 73 cm.
Korg. Total höjd 38 cm.
Pall. Valnöt. Höjd 36 cm.
Piedestal, smide. Höjd 93 cm.
Golvlampa. 1930/40-tal. Höjd 153 cm.

Korgmöblerna med skador, piedestalen med angrepp, golvlampan med trasigt lampfäste.

Gör en kostnadsfri värdering!

Korgbord. Höjd 73.
Korgskrin på ben. Höjd 73 cm.
Korg. Total höjd 38 cm.
Pall. Valnöt. Höjd 36 cm.
Piedestal, smide. Höjd 93 cm.

Antal besök: 739