MÖBELGRUPP, 4 delar, 1900-tal.

93721. MÖBELGRUPP, 4 delar, 1900-tal.

Soffa längd 199 cm
Bord diameter 82, höjd 66,6 cm.
2 fåtöljer.

Slitage, lagningar, renoverade. Främre ben på soffan och fåtöljerna förlängda.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffa längd 199 cm
2 fåtöljer.

Antal besök: 729