BOKHYLLA och TIDNINGSSTÄLL, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

93704. BOKHYLLA och TIDNINGSSTÄLL, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Bokhyllans mått; längd 51, bredd 31, höjd 120 cm. Tidningställets längd 49 cm.

Slitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre repor.

Antal besök: 835