HÄST med RYTTARE, lergods, Tang (618-906), Kina.

93689. HÄST med RYTTARE, lergods, Tang (618-906), Kina.

Spår av bemålning i rött.ö Längd 25 cm, höjd 34 cm.

Mindre skador samt lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre skador samt lagning.

Antal besök: 1 248