SERVISDELAR, 31 st, bland annat "Vinranka", Gustavsberg samt "Vineta" Rörstrand.

936757. SERVISDELAR, 31 st, bland annat "Vinranka", Gustavsberg samt "Vineta" Rörstrand.

22 delar "Vinranka"
3 djupa tallrikar, Gustavsberg
5 tallrikar, "Vineta"
Gräddkanna, Bing & Gröndahl.

Ålders samt bruksslitage. Skador, nagg förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

22 delar "Vinranka"
5 tallrikar, "Vineta"
Gräddkanna, Bing & Gröndahl.

Antal besök: 1 302