E SÄFSTRÖM, olja på duk, signerad och daterad -89 (1800-tal).

93651. E SÄFSTRÖM, olja på duk, signerad och daterad -89 (1800-tal).

Motiv med fiskeläger. 56 x 42 cm.

Åldersrelaterat ytslitage. Duken med mindre skada, ramen med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 030