TAGE ZICKERMAN. VASER, 5 st, fajance.

93633. TAGE ZICKERMAN. VASER, 5 st, fajance.

En signerad, fyra osignerade, höjd 1 st 8 cm, 4 st 10 cm.

Bruksslitage, en med nagg (osignerad).

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 081