JARMILA HAKLOVÁ BULLA. OLJA på pannå,signerad och daterad 2002.

936238. JARMILA HAKLOVÁ BULLA. OLJA på pannå,signerad och daterad 2002.

höjd 46 cm,bredd 46 cm.

mindre åldersslitage.

Jarmila Haklová Bulla (1936–2010)

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 46 cm,bredd 46 cm.

mindre åldersslitage.

Antal besök: 502