BORDSUR samt VÄGGUR, 1900-tal.

93612. BORDSUR samt VÄGGUR, 1900-tal.

Väggur Westerstrands 1957, bordsur Junghans.

Bruksslitage, vägguret med mindre stötskada, ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 787