OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. signerad EL- 30.

936036. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. signerad EL- 30.

Cirka 68 x 79 cm.
Målat också på baksidan.
Möjligen Evert Lundquist.

Bruksskick. Oramad. Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Cirka 68 x 79 cm.
Målat också på baksidan.
Möjligen Evert Lundquist.

Antal besök: 5 020