OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Gripsholms slott, Mariefred. Olja på duk.

93600. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Gripsholms slott, Mariefred. Olja på duk.

88x60 cm.

Smutsig, lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

88x60 cm.

Smutsig, lagning.

Antal besök: 2 052