ARNE BENDIK SJUR. Etsning.

935590. ARNE BENDIK SJUR. Etsning.

Liggande barn. Signerad samt numrerad 13/16 ex. Daterad -78. 12x9 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 883