GUNNAR THORÉN. Färglitografi.

935477. GUNNAR THORÉN. Färglitografi.

Kustbild. Signerad samt numrerad 222/225 ex. 42x59 cm.

Oramad. Marginaler med veck och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 794