HARALD LÖNBORG. Akvarell.

HARALD LÖNBORG. Akvarell.
935376. HARALD LÖNBORG. Akvarell.

Marknadsdag framför Skt Knuds Kirke, Odense, signerad, 77 x 54 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 767