ARMBANDSUR, Orfina, stål/doublé 1930/40-tal.

935191. ARMBANDSUR, Orfina, stål/doublé 1930/40-tal.

Herrur längd 45 mm.

Defekt krona och glas, slitage. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Herrur längd 45 mm.

Antal besök: 946