BERTIL ÖSTERLUND. Olja på duk, signerad.

93513. BERTIL ÖSTERLUND. Olja på duk, signerad.

Landskapsmotiv. 101 x 63 cm.

Obetydligt färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Landskapsmotiv. 101 x 63 cm.

Obetydligt färgbortfall.

Antal besök: 2 670