PARTI SILVER, 15 delar, skedar, 1700-tal till 1900-tal.

93500. PARTI SILVER, 15 delar, skedar, 1700-tal till 1900-tal.

Bestående av bla 11 kaffeskedar "Vasa", längd 12 cm och matsked, Sjöberg 1778, längd 21,5 cm.

Total vikt ca 335 g.

Slitage, smärre skada på matsked.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt ca 335 g.

Antal besök: 494